دوبلور صدای محمدعلی کشاورز که بود؟

او یکی از مهره های بزرگ دوبله ایران است کهصدایش به این زودی ها فراموش نمی شود. صدای به یادماندنی <<اسدلله خان>> با بازی محمدعلی کشاورز در سریال <<پدرسالار>> را کمتر کسی از یاد برده است. این صدا به دوبلور پیشکسوت ایران ـ احمد رسول زاده ـ تعلق دارد.

به گزارش ایسنا، احمد رسول زاده به جای نقش های بسیاری از هنرمندان مطرح دنیا صحبت کرده است. یکی از نمونه های شاخص در ایران، صداپیشگی در سریال <<پدرسالار>> بود که با اَکت یکی از هنرمندان مطرح کشور ـ محمدعلی کشاورز ـ عجین شد.

از احمد رسول زاده به عنوان گوینده نسبتا ثابت نقش های محمدعلی کشاورز نام برده می شود؛ <<کمال الملک>>، <<هزار دستان>>، <<کفش های میرزا نوروز>> و <<کاروان ها>> از دیگر فیلم هایی است که به جای این بازیگر صحبت کرد.

زنده یاد محمدعلی کشاورز درباره ویژگی های حرفه ای احمد رسول زاده چنین گفته بود: او در دو کار <<هزار دستان>> و <<پدر سالار>> بسیار عالی حس مرا به تماشاگر منتقل می کرد. تمام لحظه هایی که با هم کار کردیم و او صدای مرا دوبله می کرد با یکدیگر هم حسی داشتیم، به ویژه در کار <<هزار دستان>> که کار بسیار مشکلی بود. در این کار همیشه از آن حال و هوایی صحبت می کردیم که چگونه در ایفای کاراکتر، حس بگیریم.

دوبلور صدای محمدعلی کشاورز که بود؟

کشاورز ,محمدعلی ,های ,کار ,ـ ,رسول ,محمدعلی کشاورز ,رسول زاده ,احمد رسول ,یکی از ,در سریال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تجهيزات ویکی بیبی مجله تخصصی بیبی پرو تفکر و تحرک۰۹۲۲۵۶۱۳۵۲۷ farasoobpc دانلود کتاب درسی حرف های من... پسر پرتقالی گل زیبا ( جامع ترین سایت گل و گیاه در مشهد ، خراسان رضوی ) kahrobafunvt موبایلینا : دنیای اخبار دیجیتال و موبایل